Роман Кузьменко
Канал автора
Обговорює публікацію Небесна сотня

Низький уклін Вам. Ви в пам"яті залишитесь на все життя!!!

@Roni

Повідомляє

Йдемо далі. Нове життя, нові ноти, нові слова, новий рік. Почнемо все з чистого аркуша

@Roni

Повідомляє

"Я пам"ятатиму... " The end ((

@Roni

Повідомляє

... Україна Вибрала "комфортабельні" потяги експрес класу. З Києва поки доїхали до Львова - треба було перечекати дві зупинки через поломки. Велике спасибі Укрзалізниці! Холод такий, що різниця між температурою на дворі і в салоні майже не була відчутною. Світло вимкнене з метою збереження енергії акумуляторів. З запізненням на 4 години ми таки прибули до кінцевої станції.

)) так по-нашому - тягнути ХУндай стареньким локомотивом))

Відповідає@Zmijka

Ні, нас не тягнули направду, просто спочатку щось заіскрило не погано, приїхала за годину допомога, зремонтувала то, за двадцять хвилин дороги знову зупинка і знову майже дві години зупинки... В потязі отеплення немає і вже в останні хвилини дороги мій рівень замерзнення зашкалював... Але добре що хоч якось докотились ним. Не хотілось би вертатись і чекати нового потяга.

@Roni

Повідомляє

Як жаль, що правди в нас майже немає

@Roni

Повідомляє

Вибори..політика, насильницькі псевдо правильні заходи..Остогидло!! Всі риються в те лайно

@Roni

Повідомляє

Так холодно дивитись в очі твої, Не відчувати серця биття.. Думки загублені, але ще живі - Там, де зустрілись смерть і життя Там, де за мить проходить наш час Зроблять все вони, щоб врятувати нас. (пісня присвячена лікарям, які рятували в останні хвилини людей, життя яких було за крок до безмежжя)

@Roni

Повідомляє

І вольній волі бути у неволі і світові не знати каяття. Жаліти, що немає в світі долі. Бо світ це ми, а ми - його життя

@Roni

Повідомляє

Душевний спокій

@Roni

Повідомляє

хто ми є...

Обговорює публікацію Про нас

Вибачайте за нестандартну риму. Ці слова написані для пісні і скоро можна буде її прослухати в інтернеті.

@Roni

Повідомляє

Написане пером не стерти, не забути… І слово сказане не стримати ніким. Не вбити кулею усе, що встиг збагнути За все життя, яке прожив «німим».

Обговорює публікацію

дякую, приємно)

@Roni

Повідомляє

"Ідуть роки і історія пишеться, А на щоці сльоза ридає мов дитя. У цьому світі все, що від нас залишиться - ....це чорно-біле життя"(Чорно-біле життя)

@Roni

Повідомляє

Написане пером не стерти, не забути… І слово сказане не стримати ніким. Не вбити кулею усе, що встиг збагнути За все життя, яке прожив «німим».

Обговорює публікацію

Дякую, приємно, що сподобалось)

Обговорює публікацію

Так

Обговорює публікацію

спасибо)

Обговорює публікацію Залишуся на самоті

Дуже дякую)

A