Низький уклін Вам. Ви в пам"яті залишитесь на все життя!!!
Низький уклін Вам. Ви в пам"яті залишитесь на все життя!!!
Повідомляє
Йдемо далі. Нове життя, нові ноти, нові слова, новий рік. Почнемо все з чистого аркуша
Повідомляє
"Я пам"ятатиму... " The end ((
Повідомляє
... Україна Вибрала "комфортабельні" потяги експрес класу. З Києва поки доїхали до Львова - треба було перечекати дві зупинки через поломки. Велике спасибі Укрзалізниці! Холод такий, що різниця між температурою на дворі і в салоні майже не була відчутною. Світло вимкнене з метою збереження енергії акумуляторів. З запізненням на 4 години ми таки прибули до кінцевої станції.
)) так по-нашому - тягнути ХУндай стареньким локомотивом))
Ні, нас не тягнули направду, просто спочатку щось заіскрило не погано, приїхала за годину допомога, зремонтувала то, за двадцять хвилин дороги знову зупинка і знову майже дві години зупинки... В потязі отеплення немає і вже в останні хвилини дороги мій рівень замерзнення зашкалював... Але добре що хоч якось докотились ним. Не хотілось би вертатись і чекати нового потяга.
Повідомляє
Як жаль, що правди в нас майже немає
Повідомляє
Вибори..політика, насильницькі псевдо правильні заходи..Остогидло!! Всі риються в те лайно
Повідомляє
Так холодно дивитись в очі твої, Не відчувати серця биття.. Думки загублені, але ще живі - Там, де зустрілись смерть і життя Там, де за мить проходить наш час Зроблять все вони, щоб врятувати нас. (пісня присвячена лікарям, які рятували в останні хвилини людей, життя яких було за крок до безмежжя)
Повідомляє
І вольній волі бути у неволі і світові не знати каяття. Жаліти, що немає в світі долі. Бо світ це ми, а ми - його життя
Повідомляє
Душевний спокій
Повідомляє
хто ми є...
Вибачайте за нестандартну риму. Ці слова написані для пісні і скоро можна буде її прослухати в інтернеті.
Повідомляє
Написане пером не стерти, не забути… І слово сказане не стримати ніким. Не вбити кулею усе, що встиг збагнути За все життя, яке прожив «німим».
дякую, приємно)
Повідомляє
"Ідуть роки і історія пишеться, А на щоці сльоза ридає мов дитя. У цьому світі все, що від нас залишиться - ....це чорно-біле життя"(Чорно-біле життя)
Повідомляє
Написане пером не стерти, не забути… І слово сказане не стримати ніким. Не вбити кулею усе, що встиг збагнути За все життя, яке прожив «німим».
Дякую, приємно, що сподобалось)
Так
спасибо)
Дуже дякую)