Ні, нас не тягнули направду, просто спочатку щось заіскрило не погано, приїхала за годину допомога, зремонтувала то, за двадцять хвилин дороги знову зупинка і знову майже дві години зупинки... В потязі отеплення немає і вже в останні хвилини дороги мій рівень замерзнення зашкалював... Але добре що хоч якось докотились ним. Не хотілось би вертатись і чекати нового потяга.