Бесіда біля багаття.

Вірш / Культура


Одного разу уночі,

Біля багаття в хащах лісу.

Сидів похмурий Лісовик,

Водянику казав він тихо.

Я згадую про ті часи,

Як нас з тобою поважали.

Коли несли смачні дари,

І дозволу у нас питали.

Тепер забули всі про нас,

Приходять,нищать все довкола.

І кажуть ми лише в казках,

Не вірять в хазяїв природи.

Подув легенький вітерець,

І прилетіли Повітрулі,

На гомін Мавки підійшли,

Чорти й Кікімори теж сунуть.

Біля багаття місць нема,

Прийшли забуті всі істоти.

І кожен згадував часи,

Коли з людьми був лад і спокій.

Почувся тріск із-за кущів,

І вийшов Вій піднявши вії.

Та каже що народ забув,

Коли боялись їхню силу.

На місяць виє Вовкулака,

І Перелесник має тугу,

Яга з мітлою теж сидить,

Яку боялись діти всюди.

Аж раптом Лихо в стороні,

Піднявшись голосно сказало,

Про вас забули ,а мене,

Зі страхом завжди пам`ятають.

Тут Доля кинула слівце,

Про мене згадують і нині.

Бо хоче кожен легко жить,

При цьому не приклавши сили.

Верещако Сергій.

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A