без барв
Вірш / Подіїне хочу жити.
все дістало, збісило, задовбало.
і блін — померти шкода,
бо стільки я всього ще не зробив,
не побачив, не відчув, не пережив.
на вулицю не тягне — зовсім.
а вдома — втома.
від усього:
від себе, тиші…
і самотність б`є.
і це всі звуть «життям»?
без барв, без руху й почуття —
все воно одна пітьма.
лише чекаю, думаю, страждаю.
гублю себе.
повільно.
стрімко.
і щодня.