Чекання
Стаття / ІншеЯ не тримаю тебе - йди
У світ ілюзії та щастя.
Я не прошу у тебе: "Жди".
Будуй своє, а може вдастся?
Не хочу бачити твої,
Чекання щастя, що зі мною.
Я не тримаю тебе - йди!
Іди у світ, та не зі мною.
Так не зі мною ж ти знайдеш,
Тепло, кохання та взємність,
Від тебе йду я, ти підеш,
Від мене. Бо позаду вже буденність.
У майбутті знаєдеш своє,
Пригріте сонечком кохання.
А я? Що ж буде? Так і є,
Було і буде, це чекання.