Світлана Буфан 14 Серпень

Чому?

Вірш / Інше
Чому?

Чому все так?
Чому все складно?
Напевно наша тут вина?
Хоча чому?

Можливо-це й не так!
Не так все й складно!
Й не зовсім наша тут вина!
Життя прекрасне!!!

Потрібно лиш навчитись,
долати все складне!
Нам нічого миритись,
з нещастям, горем та плачем!

І нам потрібно знати,
як перешкоди всі долати,
Та з посмішкою та позитивом,
Іти на зло всім ворогам!!!
18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A