Валерія Адаменко 12 Травень / Оновлено

Диваки

Вірш / Гумор

Я і ти ми диваки,
​Як утнути щось ми знаєм.
​Коли хтось щось натворив,
​Інший його прикриває.

Я і ти ми диваки,
​Що життю разів сто вчились.
​Нас ніхто не розумів,
​Ми тому на всіх злились.

Я і ти ми диваки,
​Своє правило ми знаєм.
​Коли питають, ``хто і з ким?``
​Імена наші називають.

Я і ти ми диваки,
​В цьому вся наша проблема.
​Бо, щоб хтось нас зрозумів,
​Треба словник та нерви!

Дата написання : 11 Травень 2026

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A