До вас, люди,,,, /звернення/
Стаття / ІншеI що нам та полiтика? Скажiть!
Котру замкнули не в коло навiть, у квадрат.
I замОк корупцiєю скрiпили.
Де правда крокує мимохiдь,
Чимдуж махнувши крилами надiї, в стократ
Думок пiдвищемо ми мрiю.
I тiльки так нам жити треба.
ЛюбиТИ ж Батькiвщину таку,
Як є, то зовсiм не ганебно.
А ви? Ви вiру давно вже утопили
В мiльйонах фраз меланхолiйних,
У тисячах образ, (небезпiдставних]]
Хоча й пустих i безавторитетно
Звучить тепер те слово "Україна".
Хоча й пустих, i не єдино
Звучить тепер те слово "УКР-а-ї-на"!!!