Іринка Дзвінка 13 Серпень

Критика

Стаття / Блоги

Куди іти жалітись на несправедливий світ літературних критиків, як не в компанію однодумців, правильно?Тому від сьогодні і допоки не перекиплю, я тут.
Звертаючись до людини по відгук на мою книжку, я очікую на більш-менш конструктивну критику ну і може на підказку того, як виправити дрібні недоліки. Натомість же отримую ``ну, добре, що не багато примірників залишилось, можеш подарувати родичам``. Давно вас обсирали за ваші ж гроші? Можу дати контакт, якщо треба. 
А ще, якщо б ви раптом собі думали, як я, що за ваші гроші книжка буде прочитана повністю, а не по горизонталі, то ніт. Не буде. Бо, роблячи зауваження про описані в книзі речі, вказуючи на те, що їх пояснення начебто не було, було б добре знати, що таки були. Десь на тій першій третині книги, яку хтось прогорнув, не зазираючи. 
Ні, в цілому, звісно, такий досвід корисний. І зауваження, звісно ж, є по темі.І навіть ті моменти, де вже в готовій книзі пропонують переписати героїв, перелаштувати сюжет, змінити вбивцю і жертву, додати останній пару-трійку фобій... Ну камон.
Звісно, скажіть, що я просто вже зійшла на зірковий п`єдистал і корону мені тепер поправляти хіба лопатою. Але ж бл, хто так робить з молодими авторами? 

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A