Мамина горобина

Вірш / Любов

Біля хати деревце маленьке,

Це його іще садила ненька,
Бо любила горобину чорну.

-Помічна - казала - від хвороби.

Вже багато літ немає мами,

Горобина ж тими ягідками

Пригощає всіх, хто тут буває

І мені про маму нагадає.

2017 р.

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A