Минає час, іде життя
Вірш / ІншеМинає час, іде життя,
У нім і сонце, бурі, грози.
Ще вчора був мале дитя,
А нині сивина і сльози.
Ще вчора бігав в дитсадку
І будував з піску споруди,
Ще вчора з слізьми у кутку
Стояв за скоєні причуди.
Ще вчора йшов у перший клас,
І брав буквар відкритий в руки,
Учив слова, які для нас
Створили горизонт науки.
З роками шлях змінив усе.
Картини інших барв набули.
Розчарування, смуток... все
Так накипіло... ми втонули
У гордості, що вбила нас
В роки, коли у школі вчились.
І я благав у котрий раз
Щоб ми всі в одне ціле злились.
А далі прояв боротьби
Відкрив на світ жорстокі очі.
Я зрозумів, окрім ганьби
Ми лиш побачим темні ночі.
А в них не кояться дива.
Там де лишень ліхтар погасне
Безжалісно душа жива
Впаде і жар її умить згасне.
Мій час минув і сивина
Не в силі вже за щось змагатись.
І лиш моя, моя вина,
Що в цьому світі зміг зламатись.
Ми всі залишимось одні.
І тільки спогади навіки
Лежатимуть на тихім дні,
Коли закриємо повіки.
???? ????????? ??????: 20 2012
У нім і сонце, бурі, грози.
Ще вчора був мале дитя,
А нині сивина і сльози.
Ще вчора бігав в дитсадку
І будував з піску споруди,
Ще вчора з слізьми у кутку
Стояв за скоєні причуди.
Ще вчора йшов у перший клас,
І брав буквар відкритий в руки,
Учив слова, які для нас
Створили горизонт науки.
З роками шлях змінив усе.
Картини інших барв набули.
Розчарування, смуток... все
Так накипіло... ми втонули
У гордості, що вбила нас
В роки, коли у школі вчились.
І я благав у котрий раз
Щоб ми всі в одне ціле злились.
А далі прояв боротьби
Відкрив на світ жорстокі очі.
Я зрозумів, окрім ганьби
Ми лиш побачим темні ночі.
А в них не кояться дива.
Там де лишень ліхтар погасне
Безжалісно душа жива
Впаде і жар її умить згасне.
Мій час минув і сивина
Не в силі вже за щось змагатись.
І лиш моя, моя вина,
Що в цьому світі зміг зламатись.
Ми всі залишимось одні.
І тільки спогади навіки
Лежатимуть на тихім дні,
Коли закриємо повіки.
???? ????????? ??????: 20 2012