набридло...
Вірш / Психологія і відносини
ілюстрацію згенеровано ШІ
Набридло подобатись кожному ..
Кому це потрібно?
Мені...
Піддакувати щоразу можна?
Підлеститись чи допомогти?
Чи справді тебе уявляють,
Такою, якою ти є?
Жорстокою злою дурепою
Чи квочкою із яйцем...
А ти - ніжна хмарка в небі,
Що слізьми-дощем капотить.
А їм, отим кожним, чи треба
Подобатися й тобі?
30.10.22 @Ірина Вірна