Нас розділяють декілька хвилин

Вірш / Інше

Нас розділяють декілька хвилин...
Хіба щасливі дивляться за часом?!
Між нами тільки подих, жест один...
То що нам заважає бути разом?!

Нас розділяє тисяча мовчань,
А крик безслів’я навпіл ріже тишу…
Між нами тільки крок один, поглянь!
Найдовший крок... Що може бути гірше?!

Нас розділяє присмак гіркоти, –
Без неї не оціниш насолоди...
Між нами найдорожчі два світи –
Це наші непохитні дві свободи.

Нас розділяє кілька сновидінь –
Ми знову одне одному наснились!
Між нашими руками – тільки тінь...
Чому ж вони ще й досі не зігрілись?

Нас розділяють замкнуті вуста,
Хоч від бажання танемо одразу.
Між нами – мить нікчемна і проста...
То що нам заважає бути разом?!

09.07.09

A