Назарко Хорий
Пісня / ІншеНазарко хорий
П*є каву з хлібом пісним
А кіт ї*сть борщ і дивиться за ним
Нехоче він курити
Він хоче когось бити
Він дивиться з вікна
Як приходить весна.
Хороба то як недобра погода
Як аспірин при безсонні
Як ВІАГРА при головній болі
То всьо ХОРОБА.
Назарко хорий
Їсть цибулю і запиває чаєм з калини
Їсть лимони і слухає свої музони
І не помре він...нє!!!
Молодий він,ще!
Хороба то як недобра погода
Як аспірин при безсонні
Як ВІАГРА при головній болі
То всьо ХОРОБА.
Хороба то є зараза
Вилазить з теплої зими
І переходить в холодну весну
Закрий вікно,щоб протяг не пройшов.
Назарко хорий,і йому не потрібен укол
Він буде здоровий без нього
Молодий він,ще!
Хороба то як недобра погода
Як аспірин при безсонні
Як ВІАГРА при головній болі
То всьо ХОРОБА.
???? ????????? ??????: 23 2012