Мирослав Манюк 20 Серпень

НІЧ ВІЙНИ

Вірш / Суспільство

НІЧ ВІЙНИ

(рондель)

В глибоких окопах я слухав ту ніч,

Де шепіт тривожний ховався в туман.

Сварились гармати, не спав капітан,

Вчорашній спокій залишився обіч.

Вогонь у зіницях — це звична вже річ,

Ми штурмами йшли крізь пекучий курган.

В глибоких окопах я слухав ту ніч,

Де шепіт тривожний ховався в туман.

Я знов повернувся сюди цьогоріч,

Бо клич цей не гасне, як кровний дурман.

Війна нас тримає, мов вічний капкан

І в ній була правда, коли зусебіч

В глибоких окопах я слухав ту ніч.

Мирослав Манюк

20.08.2025

Дата написання : 20 Серпень 2025

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A