•Ніхто•
Вірш / Психологія і відносиниПривіт, Ніхто. Ти не прийдеш ні звідки.
Моя провина, що тебе немає?
А у тумані фонарі мов свідки —
Самотнє небо, мокре і безкрає.
Де ти блукав? Пройшли десятиріччя.
Я вицвіла, звела себе у камінь.
(Глибинні драми, довгі протиріччя)
Мене зломив очікування гамір.
Суцільний вир прилюдь защемить груди,
Від надто файних, добрих і терплячих.
Проте вони всі — не кохані люди.
Як друзі — так, але «не більше» значать.
Де дурник твій? (Всесвіт з мене кепкує),
В якого б ти навічно закохалась?
У нього вух нема, раз він не чує,
Це все для того, щоб СЕБЕ трималась.
Милуючись вечірнім променадом —
Неспішним кроком, з кавою у чашці,
Я посміхнуся у вітрину радо
І дух впізнаю свій в рандомній пташці.
Щасти, Ніхто! Я вік, як не чекаю…
Ти все життя у кожному маячив,
І в нас ніяких дат не буде, знаю.
Тебе для мене Бог не передбачив.
26. 11.2025