Пишу тобі
Вірш / ЛюбовПишу тобі повідомлення за старою звичкою. Massage в збереженні у п`ятницю ввечері. Збираю слова, щоб тобі не сказати, щоби собі кожну букву залишити. Пишу невідомо куди та для чого. Напевно для мене, це як терапія. Як спогад з яким не готова прощатися. Як втрачена вранці остання надія.
Чесно про біль і залишки віри. Про келих вина і розбуркане море. Про спогад важкий, але дуже потрібний, про те, що ніяк не прощаюсь з тобою. Про день випадковий, про вересень трішки. Про те, що я знову обожнюю осінь. Про сни і не сни та нездійсненні мрії. Про те, що змінила колір волосся.
Пишу в порожнечу, підпитую тишу. Статус той самий, абонент заблокован. В п`ятницю ввечері хтось теж пише колишнім, згадуючи з сумом за склянкою рома.
Марі Ніка