•Пишу тобі листа•
Вірш / Психологія і відносиниПривіт. Ти як? Пишу тобі листа.
Як день проводиш? Що сьогодні робиш?
Все що було із нами - неспроста,
Ти й досі сам себе морально довбиш.
Та просто знай, провини в тому ніц,
Бо в кожного із нас така є доля.
Ти у мораль вже надто міцно вріс,
На все свій час, і звісно, Божа воля.
Але одне залізно пам’ятай:
Люби себе, у саму першу чергу!
І не ходи за тінню по п’ятах!
Повір, що тебе також бачать зверху!
Прийде година зоряна твоя!
Відкриті стануть всі шляхи і двері.
Реванш - твій гол, і буде нічия!
На згарищі розквітнуть орхідеї.
А потім «після», сто очок вперед-
Набереш з лишком, і підеш щасливий.
По венах потече солодкий мед,
Не зупиняй думок потік бурхливий.
І всі вони про радість і любов,
Про геть усі твої здійсненні мрії.
Закручує танок і знов, і знов…
І най від щастя десь змокрілі вії.
І знов, привіт! Пишу тобі листа,
І навіть бачу, що як зірка сяєш…)
Повір, усе що зараз - неспроста.
Твій день прийде, і ти цю мить впізнаєш!
13.03.2025.