•Пишу тобі листа•

Вірш / Психологія і відносини

Привіт. Ти як? Пишу тобі листа.

Як день проводиш? Що сьогодні робиш?

Все що було із нами - неспроста,

Ти й досі сам себе морально довбиш.

Та просто знай, провини в тому ніц,

Бо в кожного із нас така є доля.

Ти у мораль вже надто міцно вріс,

На все свій час, і звісно, Божа воля.

Але одне залізно пам’ятай:

Люби себе, у саму першу чергу!

І не ходи за тінню по п’ятах!

Повір, що тебе також бачать зверху!

Прийде година зоряна твоя!

Відкриті стануть всі шляхи і двері.

Реванш - твій гол, і буде нічия!

На згарищі розквітнуть орхідеї.

А потім «після», сто очок вперед-

Набереш з лишком, і підеш щасливий.

По венах потече солодкий мед,

Не зупиняй думок потік бурхливий.

І всі вони про радість і любов,

Про геть усі твої здійсненні мрії.

Закручує танок і знов, і знов…

І най від щастя десь змокрілі вії.

І знов, привіт! Пишу тобі листа,

І навіть бачу, що як зірка сяєш…)

Повір, усе що зараз - неспроста.

Твій день прийде, і ти цю мить впізнаєш!

13.03.2025.

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A