jd any 23 Червень

Плани в довгстроковій перспективі)

Стаття / Події

Рада знову вас вітати, мої любі) 

Нова рецензія вже готується і думаю, вийде найближчим часом, вона охопить, навіть не одну, а цілих дві докорінно різні історії, що об`єднані тематикою розлогих норвежзьких фьордів. (Якщо мене читають розробники платформи, внесіть функцію автозберігання чернеток, будь ласка, бо я постійно косячу і від цього деякі рецензії збираю по шматках і пам`яті)

Також скоро можете очікувати від мене рецензії на нові кінострічки та серіали, адже часу на читання скоріш за все майже не буде.

Все від того, що я почала роботу над новим проєктом і як тільки певний етап роботи буде завершено, думаю розповім вам все більш детально. А поки можу зазначити, що майже вся моя увага буде прикута до нього, адже це ідея фікс останніх років мого життя і вона вимагає від мене не тільки формування майбутніх перспектив, але й повного включення моїх поліграфічних навичок. Як знавець своєї справи, я вирішила не відкладати цю ідею ще на рік, як роблю це вже другий, а сконцентруватись на створенні брендингу, логотипу і структури, адже маю надію, що запропонований мною концепт зможе знайти свою аудиторію. Він це віддзеркалення моєї душі - поєднання мистецтва і конекту, допомога в реалізації чужих та власних мрій і я маю розуміння того, що ця ідея перший час працюватиме на інтузіазмі, так як її автор всього лиш студент, який не має жодних вільних коштів на реалізацію, а від того - це все ніби захоплива гра, в якій ти все робиш самотушки, під ключ. 

Також хотіла подякувати всім, хто читає мої роботи. Для мене дуже велике здивування - бачити себе вже який тиждень серед розділу трендових авторів, хоч я і не знаю всіх охоплень цієї платформи, та такий відклик гріє мені душу, адже починалось все спонтанно і я не думала, що з часом з`являться люди, які з задоволенням читають кожен мій твір.

А також окремо дякую за чудові стікери на моїй сторінці, сама ідея цієї можливості цікава, і як на мене це дуже мило з вашого боку)

На цьому буду прощатись з вами, бо в Києві знову тривога, а це означає, що мені бажно моніторити ситцацію. Отож, бережіть себе, мої любі, і до зустрічі на сторінках нової рецензії.

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A