Кіра Театральна 09 Жовтень / Оновлено

Ребелія головного мозку

Вірш / Розваги

Ребелія головного мозку це завжди складно.Але рано чи пізно нас усіх вона застане.
Чи на краще вона буде?Чи може навпаки.Не знаю, мої друзі.Ні відповіді, ні рядків.
Зміни зазвичай на краще.Зрозумійте це громадо.Живіть своє життя для себе.Не дивлячись на вік чи владу.
Життя 1 як не крути, живіть його для себе.Не дивлячись на ваші тимчасові проблеми.
Час йде, він лікує, він змінює всіх нас.Згадайте ви себе пару років назад.Чи були ви такі самі?Чи може навпаки?Або ж ви взагалі, мали зовсім інші думки?
Ребелія- це складно, але вона на краще.Дивіться на проблеми, крізь ваші пальці.Бо час іде, він змінює.І вас і всю громаду.На світ ви подивітся щиро.На світ ви подивітся радо.
Головне проблеми пережити, без сумнівів ви йдіть в перед.Не зважаючи на свій внутрішній протест.
Бо помилятися нормально.Це роблю і я, і ви.Живіть життя, друзі мої.

Дата написання : 08 Жовтень 2025

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A