Ребелія головного мозку
Вірш / РозвагиРебелія головного мозку це завжди складно.Але рано чи пізно нас усіх вона застане.
Чи на краще вона буде?Чи може навпаки.Не знаю, мої друзі.Ні відповіді, ні рядків.
Зміни зазвичай на краще.Зрозумійте це громадо.Живіть своє життя для себе.Не дивлячись на вік чи владу.
Життя 1 як не крути, живіть його для себе.Не дивлячись на ваші тимчасові проблеми.
Час йде, він лікує, він змінює всіх нас.Згадайте ви себе пару років назад.Чи були ви такі самі?Чи може навпаки?Або ж ви взагалі, мали зовсім інші думки?
Ребелія- це складно, але вона на краще.Дивіться на проблеми, крізь ваші пальці.Бо час іде, він змінює.І вас і всю громаду.На світ ви подивітся щиро.На світ ви подивітся радо.
Головне проблеми пережити, без сумнівів ви йдіть в перед.Не зважаючи на свій внутрішній протест.
Бо помилятися нормально.Це роблю і я, і ви.Живіть життя, друзі мої.