Різниця між селом і містом.

Вірш / Суспільство

‎Тікають люди із села

‎Бо жити в ньому не престижно .

‎А хоч задумувались ви

‎Що це все робиться навмисно?

‎Чому в селі нема робіт ?

‎Чому бюджети як подачка?

‎Чому якщо ти із села,

‎На тебе дивляться інакше?

‎У місто манять молодих,

‎Бо там хтось має працювати.

‎І кажуть місто то є рай,

‎А решту можна не казати.

‎Що маєш ти за все платить,

‎За дах,за їжу, за водицю.

‎Так і виходить, ти працюєш,

‎Щоб себе в місті прокормити.

‎А у селі усе не так!

‎Грошей нема земля прокормить.

‎Хоч треба важко працювать,

‎Але ти сам собі господар.

‎У тебе є свій дім, садок,

‎Город, криниця біля хати.

‎А в місті вулик п`ять на три,

‎І хто ж виходить тут багатший?

‎Навмисно знищують село,

‎Щоб в місто більшість виїжджали.

‎Дають їм хліб,розваг сповна,

‎І щоб питань не задавали.

‎По телевізору зомбують,

‎Кругом хвороби, треба ліки.

‎І ось в аптеку вже біжиш,

‎Себе вже добре накрутивши.

‎В сільськім биту усе не так,

‎Немає часу тут хворіти.

‎З зорі й до самого темна,

‎Ти тут на праце терапії.

‎В усі часи коли не глянь,

‎Село для міста ніби мати.

‎Накормить ,ще й з собою дасть.

‎Тож може треба й совість мати.

‎Просту повагу проявить,

‎Почати села підіймати.

‎Бо пам`ятайте без села,

‎Почнуть міста занепадати.


Дата написання : 01 Серпень 2025

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A