Роздум
Вірш / ІншеЩо для тебе щастя?
місяць чи зорі,
що сяють тобі при дорозі
коли ти нестримно летиш в теплий вирій
захоплений у полоні
небесні світила яскраво горять
і десь у віконці світильник жевріє,
а ти посміхнувшись ідеш в далечінь
немов несуть на надію
ти вже вишкрібав на стінах ті дні,
які сидів у полоні,
закрили за крила всіх янголів снів,
і вітер десь дує, комусь у вітрила
з відривом життя 1 і на 3
немов три ті дороги,
ти автор, ти коваль, художник, поет
а думають, що ти клоун
незламно топтав ти стежку свою,
стояв до останнього плакав,
ці сльози не прояв того, що слабкий,
а просто життя, всміхнувшись упало
і віра немов та свічка стара,
що по тихеньку щухає,
мороз на вікні малює картинку,
того, що скоро не стане,
і це не пророцтво те Майя
людина сама обирає шляхи,
фантазія - круто зіграє,
немов ті акорди, що барди лабали
немов свіжі квіти, що ще не зів*яли,
абстрактно, красиво, і гучно ми в щент
усе проїбали...
кохання в облуді
надія у снах,
а віра у серці щухає,
і так протоптавши багато доріг,
ти шлях не знайшовши упав,
ти просто пропав, розправивши крила,
не факт, що хтось там згадає,
і лиш до мами ти прийдеш уснах,
поки вона вірить, добраніч бажаєш,
шепочеш,цілуєш,нікуди не йдеш,
бо лиш для близьких важливий,
хтось дивиться в небо і бачить петлю,
а ти бачиш фарби і пензлик,
фарбуй свої сни, штрихуй всі страхи,
читай, радій і живи...
(З.А.В 23:15 10.12.2012)