Серафім Сергійович 12 Квітень / Оновлено

Роздуми

Проза / Психологія і відносини

Якби все було так просто... Дихати, ходити, думати. Все це наче не викликає особливих зусиль у людей. Але бувають миті, коли тобі фізично і ментально важко встати з ліжка, важко говорити до когось, важко важко важко... І ти наче і хочеш це все робити, але сил не вистачає. Сили тебе залишають, наче корабель покидає бухту.

В такі миті ти дійсно залишаєшся сам-один. Абсолютно, до кісточок самотньо в такі хвилини. І тоді з`являється страх. Багато страху... Страх померти на самоті, страх не віднайти себе, страх страх страх...

Дихати, ходити, думати все це складно робити в ці хвилини. І тільки корабель гойдається на величезних хвилях...

Дата написання : 12 Квітень 2025

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A