•Сансара•
Вірш / Психологія і відносиниМи живемо по суті не літа,
Ми живемо світанки, захід, «повні».
Бо скільки років я вже геть «не та»,
З середини та сама, інша ззовні.
Ми живемо не «вік», облиш цей цирк,
Немає ані вчора, ані завтра.
Новий сансара починає цикл:
Кому з обломів, а кому із фарта.
Такий довершений, красивий світ,
А ми лише «п‘ятихвилинки» в ньому,
Але хто одноденка, а хто хіт,-
Обере світ рандомно, по-новому.
Дитинство ще свІжо у твоїх снах,
Але вже дві/третини промайнули,
Проте так само вранці будить птах,
Щоб нагадати тобі дні минулі.
І час твій «тупо» зрадницьки летить,
Йому ти не господар, не прикажчик,
І знов жадаєш пережити МИТЬ…
Тому кладеш камінчик під стаканчик..
Зробило ставки за усіх життя…
У розпал гри тебе тузами криє.
Сансара підштовхне у небуття,
Тріумфи, промахи… припливом змиє..
Ми живемо по суті не літа,
Ми - рідних усмішки, щасливі миті,
І лише це забЕрем «у світа»,
У бездоганну височінь блакиті.
(с) Світланка Минченко
4.07.2025