Щоденник пригод: Пошуки Тейкса

Стаття / Блоги

Розпочинаю рубрику щоденника власних пригод! Я почав вести щоденник в якому буду ділитись переживаннями, думками та всим, що буде відбуватись зі мною під час моїх подібних пригод та подій в моєму житті.

На цьому тижні від мене втік Тейкс! Шукав його декілька днів. Я ночував в лісі, хоч вже й у весняному, але все ще холодному! Було самотньо та сумно, особливо в ті дні коли не було можливості поспілкуватись із вами. Тому придумав вести записи у своєму блокноті, який подарувала мені Ноксі на 14 лютого в тому році (ви ж пам'ятаєте, який він класний?).

Понеділок, 04 Березня 2024 рік

День був дуже сонячний, відчувалось, що вже починається весна. Ноксі пішла по своїх справах, а в моїх планах було валятись на дивані під проміннями сонця, яке потрапляло до мене в кімнату крізь вікно. Люблю так ніжитись! Як це буває завжди, я тільки но улігся то згадав, що потрібно Тексу дати поїсти. Тому вирішив зробити цю справу після чого планував перейти до своїх - до самих важливих. Коли я вийшов на вулицю, то помітив, що той знову розв'язав свій ошийник (хто знає де знайти нормальний ошийник в Пемутері, напишіть мені в інсту) і кудись побіг. На жаль, іншу частину дня я витратив на те, що шукав свого собаку, але так і не знайшов. Я дуже не хочу, щоб він побіг вглиб лісу, але напевно так і є. Бо вже пізня година, а його ще немає. Якщо на ранок він не прийде - піду завтра до лісу.

Вівторок, 05 Березня 2024 рік

Прокинувшись зранку, перше, що пішов перевіряти - чи не повернувся Тейкс до дому. На жаль - ні. Я все ж вирішив піти до лісу і напевно це буде з ночівлею. Так, як я не знав в якій частині лісу мені доведеться зупинитись - я взяв з собою воду, спальник, свій чарівний кристал з тієї самої печери та трохи їжі. Жалкую, що не зібрав речі з вечора тому на підготовку пішов майже увесь день. Я пішов до лісу десь ближче до вечора. Мені дуже дико не подобається те, що у лісі в деяких місцях зникає зв'язок. - це так не зручно! Поки ще остаточно не стемніло - я продовжував пошуку Тейкса. Хоч залишатись мені тут не дуже приємно, але мій пес мені важливіше. Тому сподіваюсь, що завтра ще зроблю запис у свій щоденник, бо зв'язку в телефоні - вже немає.

Середа, 06 Березня 2024 рік

Ранок в лісі - краса надзвичайна. Зібрав речі знову увесь день шукав Тейкса. Дуже складно було, бо сьогодні за день я не зміг знайти хоча б одну рисочку мобільного оператора. Мені ж цікаво, які там новини, що нового у моїх друзів, а також я не міг запостити взагалі нічого у свій профіль! Складний день за який я втомився і дуже засумував через те, що мої пошуки не дають ніяких результатів. Я вже декілька разів думав, може вже і я заблукав та Ноксі сама мене буде шукати разом з Тейксом?

Четвер, 07 Березня 2024 рік

Ранок почався з того, що я дозволив собі трохи полежати. Я обмірковував, що якби я був собакою, а особливо таким як Тейкс - що б я робив і куди побіг? Як би мене шукали інші?  В день мені довелось вийти на весняну поляну серед лісу, де вдалось зловити декілька рисочок свого мобільного оператора! Виникло декілька ідей, тому запитав у друзів в сторіс. Поспілкувавшись з людьми, послухав поради - дійшли до висновку, що його можна спробувати заманити якимось смаколиком. Все, що я зміг знайти серед лісу в таку пору року - це яблуко, яке якось збереглось з того літа! Але знаєте, як буває.. я тільки от знайшов зв'язок і знову відчув себе в онлайні - як в мене сів телефон! Тому весь вечір я сиджу біля вогника під яскравим зоряним небом, пишу вам у своєму щоденнику, щоб в майбутньому ви вже це прочитали. Так хочу зарядити телефон, але я забув свій повербанк. В мене є деякі ідеї, якщо вийде - поділюсь! 

П'ятниця, 08 Березня 2024 рік

Дуже гарний день, і я це вже пишу зі свого зручного ліжка! Я таки знайшов Тейкса завдяки смаколику. Я не знаю, як це вийшло, але дуже радий що вийшло все саме так. Але найцікавіше те, що з ночі в мене виникла ідея зарядити свій телефон за допомогою свого магічного кристала. Ви тільки уявіть, я підніс його до вогню і він трохи почав світитись після чого я спробував прикласти його до магнітної частини телефону - і все вдалось! Я так тоді зрадів, що тільки те і робив - нарощував відсотки батареї свого телефону! На це пішла майже вся ніч, але в мене була мета і я до неї прийшов. На радощах, я зміг вам розповісти про це в сторіс, а ще вдалось зробити фото, як той малий пес біжить до мене (чи до смаколика?). Тому я вже вдома, Тейкс у своїй будці, а Ноксі сидить поряд у своїй книзі та іноді підглядає у мій телевізор!

Як тобі формат моїх записів? Слідкуй за моїми пригодами в моєму інстаграмі акаунті: @noxcharacter

Буду частіше робити записи своїх пригод, бо іноді з телефоном не все дається записати, а формат щоденника мені до вподоби. 

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A