Театр одного актора
Вірш / Інше``Недостатньо агонічно!``,
``Забагато гірких сліз!``
Перед людом не розкрийся —
Канеш в Лету й вічну ніч!
Я не майстер лицедійства —
Та жадав хоч слави смак!
Так хотів злітать ще вище —
Хай зламав би вже кістяк!
На шляху в Солодкоспівця —
Без визнання, без відзнак —
Споглядав би смерті Сонця,
Я, скотившись у байрак.
У байраці я би думав
Про чернетки тих писа́к,
Розстелившись алим валом
В тінях геніїв! Немов слимак.
``Не мастак великій сцені!``,
``Не для драми Феспіса!``
Нині я до Айси лину —
В мить розриву спочивать...
Не збагне дурний артистик!
За лаштунками —він, дійсно, справжній ``діамант``!
Але, Бог правий, перед ними —
``Ти не актор, сердешний. Ти радше дилетант!``
07.08.25,
Інгулів Паливода.