Тому хто чує, бачить та говорить...
Вірш / СуспільствоСлів не можу вимовити я.
Бо всі слова давно написані не мною.
Тим не менш усі кричать,
А я кричу без слів із золотом в руках.
Я хочу золото те викинуть і теж кричати!
Як навіжений світу всьому!
Але той світ як троє мавп:
Не чує, не бачить і мовчить.
У натовпі, повних масок,
Гублюся в сірості буття.
І голос мій зливається із шумом,
Що затихає в стінах з пліснявою.
Ми чуєм голос по той бік,
І світло через тріщини. Ми споглядаєм
Ворота що розділяють, нас не пропускають.
А гості, що проходять на той бік назад,
Усе на світі забувають…
Хто стоїть там на горі,
Той царює над людьми?
Хто ховається за стінами,
Світу істини не хоче бачить.
Голос майже затихає, а стіна товстішою стає.
Кров рікою підтікає, рів собою наповняє,
Пліснява вже бархатом червоним квітне.
Стару стіну розбили ми, але нову одразу возвели,
Хто спокусі і ярму на шиї радий став.
Інші люди ми у цьому світі,
Волю знаєм ми і їй живемо.
Ми боримось, в той час, поки ви занепокоєні.
І кров свою ми віддаємо,
Майбутньому в свободі
І бачимо через брехню ми вашу,
Коли ми чуємо той шепіт за стіною,
Біля котрої ви чекаєте на щось.
Руками розіб`єм скалу,
Роздробимо ту цеглу,
Що ви звели від страху.
А царь паде, і в рові той згніє забутий усіма.
Та й прийде нове життя, добро нове у світ.