у стомлену осінь...
Вірш / Природаколи в паралельному мешкаєш світі,
усе тобі звідти забава та диво.
смакуєш солоні горішки із пивом...
в кімнаті осяяній стишеним світлом
сидиш, осягаєш добу та події -
завзяті бої та змагальні турніри
за гідність, кохану, свободу, за віру.
а ще - за якусь там останню надію.
...проблеми, питання складні, нездоланні,
шляхи у самотність в хаосі марноти.
в додачу іще катаклізми в природі.
і холод, і голод, з нудьги позіхання...
- ...і що то за світ такий?!... - мовиш до себе. -
такий суперечний, не зрозумілий.
ні сенсу, ні змісту! в жадобі суцільній,
у русі в сліпу та до втрат без потреби... -
у стомлену осінь в похмурості днини
подумалось так неосудно у млінні
у простір барвистий, хвилі та лінії
від листопадних злітань тихоплинних.
...імжею раптом та мерзлістю слідом -
завершиться днина подихом вогким
у затишок теплий, добробут та спокій
твого паралельного дивного світу -
де ти наче є і наче відсутній.
нічийний, безликий та мерехтливий
смакуєш солоні горішки із пивом,
шукаєш у світі сенсу та суті...............