Видалені переписки

Вірш / Інше

Так, я видалилася з групи

І більше вам не напишу.

Я не зайду в мережу,

«Як справи?» більше не скажу.

Не додавайте, бо я вийду,

Не дзвоніть, бо я не відповім.

Не пишіть, бо видалила переписки,

Не стійте, бо ви давно пішли.

«Що робите?» ніхто вже не побачить,

І не чекайте - я більше не пишу.

Я буду вас блокувати

І сповіщення не увімкну.

Колись було це так важливо,

Але зараз навіть не гримить.

Ми пройшли через цей шторм,

Та вже не буде, як було колись.

Не додавайте, бо я вийду,

Не дзвоніть, бо я не відповім.

Не пишіть, бо видалила переписки,

Не стійте, бо ви давно пішли.

Дата написання : 22 Травень 2026

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A