ВІДПОЧИНОК В ХАТИНІ.

Вірш / Інше

Є болото в хащах лісу,

Де не ходить живий люд.

Не ведуть туди стежини,

Звірі зрідка там бредуть.

Біля нього є хатинка,

Стара,темна не жила.

І ніхто згадать не може,

Звідки тут вона взялась.

Коли місяць в повні світить,

Як люстерко золоте.

В ту домівку йдуть створіння,

Хтось летить,а хтось повзе.

Звідти музика лунає,

Чути танці гомін й сміх.

Хто завгодно там гуляє,

Від чорта до водяних.

Ось Кікімори зібрались,

Роздобули десь Айфон

Цілу ніч себе знімали,

Пізнавали фотошоп.

За столом чорти сиділи,

Грали в покер й дурака.

Комусь рило накрутили,

Хто найбільше мухлював.

Мавки в танці запальному,

Лісовик пісні співав.

Домовик на барабанах,

Водяник гітару взяв.

За бармена Перелесник,

Всіх він пивом пригощав.

До Полудниці чіплявся,

Й про Ягу не забував.

До світанку тут гуляння,

І ніхто не хоче спать.

Змій Горинич й Вовкулака,

Теж за столиком сидять.

Так до самого світанку

Дискотека буде ця,

Та як півні заспівають,

Ця хатинка знов пуста.


18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A