Олег Mind 17 Червень

Вірш "Намалюю журавлика"

Вірш / Культура

Намалював журавлика,Дівчині його показав.Вона розмістила на пабліку,Те, що їй показав.Ржали всі там,Кому не лінь,На себе привернув яЯскраву тінь.Але та дівчина взаємністюНе відповіла.Вона вважала,Що в мене мало бабла.В 30 років робити такеКрінжово,Як малювати журавлика,Олівцями на картоні фігово.Тепер не дивую дівчат я ніколи,Пішло все в дупу і в сраку.Намалюю журавлика для себе самого,І оцінку за це не потрібно ніяку.

Дата написання : 17 Червень 2026

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A