ВОДЯНИК

Вірш / Природа

Літньої ночі під місяця світлом,

Хлопчина додому ішов не спіша.

Дорога його йшла по берегу річки.

Де верби схилились і тихо шумлять.

Почув за кущем хтось шепоче тихенько ,

Хлюпоче об воду і хвилі жене.

Кому ж це не спиться подумав хлопчина,

Що в ніч таку тиху лякає людей.

А може в халепі людина безсила,

Той хлопець жахнувся і двинув вперед.

Та як здивувався й застиг нерухомо,

Коли він побачив створіння якесь.

Створіння поглянуло тихо сказало,

Мене не лякайся, поближче підходь.

Я тут хазяйную вже довгі століття.

Володар боліт я ставків і річок.

Здавна із людьми ми жили душа в душу,

Завжди дарував їм дари річкові.

Рибалки мене пригощали постійно,

З теплом пам`ятаю ті добрі часи.

А зараз сиджу тут один і сумую,

Ніхто вже не згадає Водяника.

Немає із ким просто поговорити,

На оці від жалю з`явилась сльоза.

А хлопці так стало шкода Водяного,

Підсів він до нього без грама страху.

І так зав`язалася між ними розмова,

Сиділи до ранку удвох на містку.

Як сонце на обрії стало з`являтися,

Вони розійшлись по домівках своїх.

Я вдячний тобі за компанію гарну,

Всміхнувся й промовив у слід Водяник.

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A