Вуличний музикант
Проза / БлогиП`ю каву та курю цигарки. Для мене це єдина розвага. Вчора мучив гітару. Мені її відправили сюди з Дніпра, тож іноді я перебираю струни. Не знаю, чим себе ще можна зайняти. Поки що не пишеться. Ось вирішив поактивничати у щоденнику. Хочеться написати про щось світле і хороше. В принципі, я думаю, якби ми писали тільки про позитивні речі, худого і похмурого в житті було б менше, ми просто не знали б про це. Треба брати приклад із індійського кіно, де всі співають та танцюють, де добро завжди перемагає зло.
Раніше я любив співати під гітару, і треба сказати, що кілька разів я виступав як вуличний музикант, мені навіть гроші кидали за гру та за спів. Дуже часто підсідали до мене і розпочинали розмови за життя. Пам`ятаю перші отримані таким чином гроші, я витратив на піцу у Челентано.
Якось, коли я грав у парку, до мене підійшли дві дівчини. Ми швидко познайомилися і пішли співати в караоке. Справа була пізно ввечері. Але замість караоке ми заглянули в більярдну і замовили стіл на годину. Після цього я кинувся проводжати їх додому. Спочатку була маршрутка, потім довга дорога до юлиного будинку. Всю дорогу я тримав її за руку: як подав руку при виході з маршрутного таксі, так і не відпускав аж додому.
Дорогою я намагався читати їй вірші: оскільки своїх не пам`ятав, то читав класиків. На прощання так її і не поцілував. Наступного дня я приніс квіти до її будинку і залишив їх у хвіртці з запискою. Номер свого телефону Юля відмовилася давати.
Потім я знайшов її в соцмережі (чому вона була дуже здивована). Але зробити це було не складно, тому що я намагався запам`ятати все, що вона розповідала за нашої першої зустрічі. У неї було фото у профілі, а дівчат з ім`ям Юлія з Орджонікідзе виявилося не так багато. Тому в нас виникло листування.
Пару разів ми ходили разом пити каву та чай. Вона часто видаляла свої профілі, або забувала пароль, і знову і знову додавала мене в друзі з нових облікових записів. Нічого серйозного в мене з нею не вийшло, хоч я її й додому запрошував, і давав зрозуміти, що я не проти стосунків із нею... Де вона тепер, з ким - невідомо...
