Я не сумую, не радію і не плачу

Вірш / Інше
Я не сумую, не радію і не плачу,
Не прагну вірити у те, в що вірить світ,
Шукаючи в болоті свою вдачу,
Яку не зміг найти за двадцять літ.

Я не будую надвеликі плани,
Живу-існую лиш єдиним днем.
«По трішки сиплю сіль на свої рани,
Які учора рахувалися кінцем».

Не плачу, не сумую, не ридаю.
Зціпивши зуби роблю новий крок,
Поповнюючи те, що з вчора маю –
А маю те, що зветься в нас – урок.
18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A