Я ПРИЙШОВ ДО ХРАМУ

Вірш / Природа

Сонце сходить обрій світить,місяць спать лягає,

Неймовірна ця краса опису не має.

А я йду собі гуляю в цій ранковій тиші,

Мию ноги у росі, та іду до лісу.

Босі ноги від землі сили набирають,

Мене вітер підганяє до природи храму

Підійду до краю лісу,дозволу спитаю,

Чи не проти Лісовик,що я погуляю.

Сонце високо зійшло, всім тепло дарує,

І уже під спів птахів лісом я крокую,

На галявині під дуб покладу гостинці,

Щоб звіряток лісових пригостити трішки.

Потім упаду в траву і заплющу очі,

``Радий що знайшов ти час``,ліс мені шепоче.

Буду мріять про життя під пісні природи,

І набравшись сил сповна я забуду втому.

Пильно в небо подивлюсь в цю безодню синю,

Сам собі в думках скажу ,як же тут красиво.

Той хто в ліс з добром іде,просто відпочити.

Тут гармонію знайде ,між дерев і квітів.


18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A