Як без пісні жити?

Вірш / Інше

Виспівує соловейком.

Чайкою кигиче

Та дзвінким струмочком ллється,

За собою кличе.

І бринить на серця струнах

Та змушує плакать,

Ще - веселощі дарує

Й світлу-світлу радість.

Бо сестрою є для когось,

Комусь рідна мати.

То ж лунає її голос

В поході з солдатом.

На весіллі як без пісні?

Навіть в часи смутку

Її, нашу українську

Повік не забути.

2019 р.

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A