з настрою Вірш / Природа чиєсь обличчя у сльозах...і дзвінко лине сміх веселий...надії квіточка в руках піском просипалась на землю... -чи то поезія була?...лунає піснею тривожно.і давить неба синя мла...і слово вимовить не можу.