Ем Скитаній 09 Листопад / Оновлено

за картами в негоду...

Вірш / Природа

не ворожу.
​не вгадую.
​не мрію.
​лише дивлюсь в осінні візерунки,
​під сонцем що після дощу леліють
​на вітах на гнучких (брунатних струнах),
​зіграє на яких холодний вітер.
​їм листя голоситиме в акордах!
​а осінь заплете в бордових сітях...
​...та сум у двері стукатиме скоро -
​не відчиняй!
​бо там пуста безмовність,
​депресії з негод,
​знемога,
​болі,
​похмурість у думках
​та помилковість
​в чеканнях на покращення у долі.
​- ...навіщо те усе?... - спитай себе самого. -
​невдачі, помилки та всі образи...
​...та карти розклади в строкатий спогад,
​ввійди у час як в хащі непролазні.
​сховай у рукаві своє кохання
​і образи збери в роках по крихтам
​на тим шляху, що зникненням на грані
​та зреченим був долею із примхи.
​бо в неї ти у думці лише мався!
​та кинутий на спалення в азарті...
​...невдало щось розклад у тебе склався!
​не надто чи на себе взяли карти?...........

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A