Забутий сон

Вірш / Інше
Не дописавши ще свого роману
І не закінчивши наступний книги том,
Не відчуваючи мінорних гам дурману
Ми потрапляємо у всім забутий сон.

А скільки б можна було написати
Про те, що ще небачене ніким.
Так хочеться... так хочеться співати,
Та залишивсь тепер сліпим, глухим, німим...

Як жаль, що зірка в небі догоріла -
Її вогонь раптово так погас.
Хтось розпустив свої великі крила
І гордо полетів від нас.

Лиш у вікно пробрався тихо вітер
Й гортає вже написані листки.
А там слова "Ми вчора були діти,
А нині ми дорослі, ми батьки".

Робіть діла. Пишіть свої романи.
Завершуйте ще не один свій том.
Щоб всі змогли читати їх роками,
Коли потрапимо у всім забутий сон.

???? ????????? ??????: 22 2012
18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A