Забутий сон
Вірш / ІншеНе дописавши ще свого роману
І не закінчивши наступний книги том,
Не відчуваючи мінорних гам дурману
Ми потрапляємо у всім забутий сон.
А скільки б можна було написати
Про те, що ще небачене ніким.
Так хочеться... так хочеться співати,
Та залишивсь тепер сліпим, глухим, німим...
Як жаль, що зірка в небі догоріла -
Її вогонь раптово так погас.
Хтось розпустив свої великі крила
І гордо полетів від нас.
Лиш у вікно пробрався тихо вітер
Й гортає вже написані листки.
А там слова "Ми вчора були діти,
А нині ми дорослі, ми батьки".
Робіть діла. Пишіть свої романи.
Завершуйте ще не один свій том.
Щоб всі змогли читати їх роками,
Коли потрапимо у всім забутий сон.
???? ????????? ??????: 22 2012
І не закінчивши наступний книги том,
Не відчуваючи мінорних гам дурману
Ми потрапляємо у всім забутий сон.
А скільки б можна було написати
Про те, що ще небачене ніким.
Так хочеться... так хочеться співати,
Та залишивсь тепер сліпим, глухим, німим...
Як жаль, що зірка в небі догоріла -
Її вогонь раптово так погас.
Хтось розпустив свої великі крила
І гордо полетів від нас.
Лиш у вікно пробрався тихо вітер
Й гортає вже написані листки.
А там слова "Ми вчора були діти,
А нині ми дорослі, ми батьки".
Робіть діла. Пишіть свої романи.
Завершуйте ще не один свій том.
Щоб всі змогли читати їх роками,
Коли потрапимо у всім забутий сон.
???? ????????? ??????: 22 2012