Забуття
Вірш / Психологія і відносиниТа не потрібен ти мені...
На щастя... чи на жаль?
Вже квіти всі зронили пелюстки.
Муркоче котиком печаль.
Я більш не прагну вороття,
Ні теплих поглядів, ні мрій.
Хоча й згадати не змогла б,
Яким ти був.... моїм?
Так ніжно-лагідно-ласкаво
Зів`яли почуття...
Думки-пелюстки закружляли
І склали слово ``забуття``.
26.07.23 ©Ірина Вірна