Говард Сич 04 Червень / Оновлено

заїбало це безсоння

Вірш / Психологія і відносини

година пізня, треба спати
вже новий день почавсь.....
місто затихло, яке гуляти?!
похуй, що вже зібравсь!
іди до ліжка, випий чаю!
давай швиденько, я благаю!!!
нормальний сон - це запорука щастя!
безсоння твоє, ще те напастя!!!
щоб сили зранку мать,
тре вночі добре спать



Дата написання : 04 Червень 2025

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A