заїбало це безсоння
Вірш / Психологія і відносинигодина пізня, треба спати
вже новий день почавсь.....
місто затихло, яке гуляти?!
похуй, що вже зібравсь!
іди до ліжка, випий чаю!
давай швиденько, я благаю!!!
нормальний сон - це запорука щастя!
безсоння твоє, ще те напастя!!!
щоб сили зранку мать,
тре вночі добре спать