Згадуючи Стуса. 6 січня
Вірш / Події``Вчися чекати, друже,
Вчися чекати``.
З циклу ``Забуттям`` В.Стус
Усі ми вчимося чекати.
Кожен на щось своє:
Один - на підвищення зарплати,
Інша - на співчуття людське.
І всяка хвилина чекання
Карбує в пам`яті зарубки,
Як ластівок, що наслухають
Стумні земельні струми.
Душа - каменюка на дні калюжі.
Де ж цей режим самозбереження?!
І раптом: ``Вчися чекати, друже...`` -
Підтримка і застереження.
Ірина Вірна 💙💛