Оленка Бараненко
Канал автора
Обговорює публікацію Подорожнiй

Дуже подобається. Мушу ще читати і читати його - з кожним роазом щось ще помічаю.

Обговорює публікацію Віч-на-вічність (майже вірш)

Дякую за увагу і за "сподобалось" :)

Обговорює публікацію Своєправдя

Доброго дня, Віро. Не буду вдаватись до глибоко-філософських нетрів ))) Поясню на прикладі, який призвів в дечому до появи вірша. Вам колись доводилось спілкуватись з суботниками (або свідками Єгови, або баптистами... не важливо конкретно з ким),коли люди абсолютно не вміють слухати і зациклені на власній "єдиноможливій" для них правдивості? А тепер уявіть, що це близькі для Вас люди, доля яких Вам не байдужа, а щось до них донести - все одно, що до стіни горохом кидати. От десь такий настрій має нести "своєправдя". Нен знаю, чи зрозуміло пояснила :)

Обговорює публікацію Своєправдя

Привіт, Толік! Так вже за Тобою скучила :) ДЯКУЮ. От що значить професійне прочитання зі сторони. Так, я подумаю над тією барикадою з приголосних. Десь той єдиновірний варіант має бути.

A