de hnat 27 Лютий

це є інтим?

Вірш / Любов
t.me

словами легше донести?

чи діями потрібно це робить?

це що ділема?.

не треба голову так морить?

кажуть все просто, ти скажи.

та що скажи? 

ти душу вкладиш в ці слова,

у відповідь получиш штир.

получиш біль, закритість, страх.

розірвані надії, і прах

не хочу і не буду,

залишу все, як є.

замкнусь та буду тихим,

ніхто не знатиме ким є,

ким був, ким став,.

де сплю?

це є інтим?

для більшості вода.

такий кусок життя.

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A