14+

Чому мовчиш...

Вірш / Психологія і відносини

ілюстрацію згенеровано ШІ

ілюстрацію згенеровано ШІ

Чому мовчиш і не підводиш очі?

Невже я так ненависна тобі?

Тобі, що говорив із ранку аж до ночі

Слова ласкаві, ніжні, чарівні.

Кохаєш іншу? Кращу, веселішу

І лагідну дівчину, не таку, як я.

Тоді чому приходиш до колишньої?

Та дівчина, мабуть, тебе чека…

Не все забулось. Вуста ще не схололи,

І серце б’ється дужче, ніж завжди.

Любов… Вона так швидко не проходить,

А відступає крок за кроком в нікуди.

Вже губи шепотіть готові: «Кохана…»

Ось лиш на мить ти зупинись! Навіщо?

Та дівчина нова, іще не знана.

І ти вже не мене кохаєш… Іншу.

14/05/1995 ©Ірина Вірна

Дата написання : 14 Травень 1995

A