Ревіолла (Іра) 27 Серпень

ДУША

Вірш / Психологія і відносини

Я не поетеса, я просто плачу...Мої сльози напишуть все самі.Я не піаністка, я просто заколисую душу дитячу,Яка лишилась в двадцять другому, взимі...


Не я вирішую про що цей вірш писати,Його друкує в моїй голові душа. Їх бачить лише мої настінні картини:Гіркий шоколад і перша сльоза...


Коли прийшов час, коли мої сльози Почали падати рядками і писати віршів океан,Який зігрівав і в дощ, і в морози,Лишаючи легкий після себе туман?..


Tgk де більше творчості creativity_reviolla ❤️‍🩹

Дата написання : 24 Серпень 2025

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A