ДУША
Вірш / Психологія і відносиниЯ не поетеса, я просто плачу...Мої сльози напишуть все самі.Я не піаністка, я просто заколисую душу дитячу,Яка лишилась в двадцять другому, взимі...
Не я вирішую про що цей вірш писати,Його друкує в моїй голові душа. Їх бачить лише мої настінні картини:Гіркий шоколад і перша сльоза...
Коли прийшов час, коли мої сльози Почали падати рядками і писати віршів океан,Який зігрівав і в дощ, і в морози,Лишаючи легкий після себе туман?..
Tgk де більше творчості creativity_reviolla ❤️🩹