•Дві повні тому•
Вірш / КультураДві повні тому я була вдома;
У власних стінах, під нічним небом.
Зараз «все добре», але така втома,
Хочу назад, мені край, як це треба.
Наче все так, але ні, все змінилось,
Липи шумлять «там», з них листя злітає.
В серці моєму журба оселилась,
Буде як бУло? Ніхто це не знає…
Станемо всі ми дорослі, інакші,
Стільки життів вже не можна вернути.
Де рідні стіни, намолені, наші, -
Цього ніде і ніяк НЕ ЗАБУТИ!
Вересень гріє, але тільки зовні..
Квестами дні до відмови заповню.
Очі сльозами блищать.. вітра повні,
Я їх змахнувши іду, - себе вмовлю.
Все буде добре, ми всі повернемось,
В наш милий краї, у домівки, у хати
Ось тільки з «клятими» як розберемось,
Щоб більше бабця не плакала й мати!
Щоб більше діти вночі не здригались,
Хай їм нарешті мир світлий насниться..
Щоб біля дому сміялись і грались
Хай Перемога Прийде! Не баріться!
Дві повні тому ми всі були вдома,
Вітер грайливий бентежив фіранки..
Запах і кожна частинка знайома,-
Ранок і кава, смачнющі сніданки..
Все це ще буде, дай Боже дожити,
Дай дочекатися дня того, Отче!
Станемо всі про це Його молити,
Дім - рідний Дім, він усього дорожче!
16.09.2024