КОЛИ МЕНЕ НЕ СТАНЕ

Вірш / Інше

Коли прийде той час і покину я тіло,

До Морени у гості піду через міст.

Я не хочу щоб тіло в землі закопали,

На великім багатті, на попіл спаліть.

Потім попіл зберіть і розвійте над полем,

Щоб як вітер залишилась вільна душа

А не гнити в труні,під сирою землею

Хочу сонце я бачить і зірки рахувать.

Я не хочу хреста, фото й дату з граніту,

Хочу в пам`яті рідних своє місце знайти.

Щоб не плакали з горя ,коли їх я покину,

А раділи що я тепер в новім житті.

Я прошу, не читайте за мене молитви,

І не треба в церквах мені ставить свічки.

Краще ви нагодуйте птахів і тваринок,

Добре діло для Роду і карми зробіть.

Ви згадайте мене просто так ,не по даті,

І не треба за мене горілку вживать.

Краще дерево ви посадіть десь у парку,

Прийде час і разом ми там будем гулять.

Верещако Сергій.

A