Львів

Вірш / Інше
Іду по вулиці один
і вітер підганяє мої ноги
старі будинки ліхтарі
по свому місту
місту Львові
литять роки
і ми міняємося з ними
як пелюстки троянди
в'януть на землі
а я стою і дивлюся у небо таке
сумне як у думках моїх
там сонце світить
на високий замок
а в ратуші годинник
б'є дзвенить
ми просинаємось
і зустрічаємо
світанок
у місті кави і легенд
тут голуби літають
вище неба
прекрасний кожен день
і кожна мить
місто кохання
вірності й любові
і молодих сердець надій!!!!!!!!
18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A